Mağaza bez çanta

Mağaza Bez Çanta

Sipariş Süreci - Fiyatlandırma

Minumum Kaç Adet Bez Çanta Sipariş Verebiliriz?

Seri üretim yapan makina parkurumuz olduğu için minumum 1 Bobin nonwoven kumaşa baskı yapabilmekteyiz. Baskı ve ebatlama müşteri isteğine göre ayrı ayrı ilerler. Ortalama boyut olan (40 cm x 40 cm) bir çantada 1 Bobin ile 2500 adet (%10 +-) çanta üretebiliyoruz. (Daha net açıklama yapmak gerekirse; 1 Bobin 1000 metredir. 1000 metreyi çantanızın enine böler iseniz bizim minumum adetimizi çıkartabilirsiniz.) Tesisimizde bir bobinden daha az baskılı veya baskısız bez çanta üretimi bulunmamaktadır.

Baskılı Bez Çantalar için Renkler Nasıl Ayarlanır?

Bez çantalarımıza Flekso Baskı makinalarımızda maksimum 6 renge kadar baskı yapabilmekteyiz. Grafikerlerimiz baskı yapılacak çantaların hazırlığını yapar, mockup (3D) olarak müşterilerimize sunar. Müşteri onayı sonrası klişe ve boya hazırlığı yapılarak, baskı işlemine başlanır.

Bez Çanta İş Onayı Sonrası Ürünler Kaç Günde Üretilir?

Kaliteli ürünü hızlı teslim ilkemizile firmamız faaliyetlerine devam etmektedir.Fabrikamızda üretim kapasitemiz ve iş yoğunluğuna göre termin süremiz değişkenlik göstermektedir. Siparişleriniz için maksimum termin süremiz 15 ile 20 gün arasında değişmektedir.

Bez Çanta Üretiminde Standrt Ölçüler Var mıdır?

Bez Çanta İmalatında standart ölçü bulunmaması ile birlikte sektörel çanta ebatları standartlaşmıştır. Örneğin baklava sektöründe bez çantalarımızın ölçüleri standart ürün kutularına göre ayarlandığı için standrt ölçüler bulunmaktadır. 500 gramlık baklava kutusu için Bez Çanta ölçüleri kulplu olarak 25x20+15 cm 3D olarak kullanılır. Bu ölçüler 1 kg, 1,5 kg ve 2 kg ağırlığındaki kutu ebatlarına görede standart ölçüleri bulunur. Diğer bir örnek vermek gerekirse, Marketlerde kullanılan bez çanta ölçüleride kulp ve alttan körüklü olarak 50x39+14 cm olarak standart üretilir. Bununla birlikte her müşterimizin özel isteği ebata göre üretim yapabiliyoruz.

Ürün Özellikleri

29.11.2021

Ürün ebatına göre üretilen bez çantalarımız, istenilen ölçü, baskı ve ağırlıkta üretilmektedir. Mağaza bez çantalar birçok alanda kullanılabilmektedir. Maksimum ve minumum ölçü standartlarına göre, ürüne göre veya markanıza göre üretilir.

Mağaza bez çantalar; müşteri isteği ve ürüne göre özelde üretilmektedir.

Keywords:

Bez Çanta,Mağaza Bez Çanta, Baskılı Bez Çanta, Toptan Bez Çanta, Nonwoven Çanta

Markalarımız:

BEZ.COM.TR - NORAPAK

Paylaşın:

Neden Norapak?

En iyi çözümleri üretmek bizim işimiz. 2 Yılda Yüzlerce Kurumsal Marka bizi tercih etti! (BEZCOMTR)


Nasıl Çalışıyoruz!

Toptan Bez Çanta ihtiyaclarınız için NORAPAK ® hızlı ve kaliteli çözümler üretir!

İhtiyaçlarınızı müşteri temsilcilerimiz ile paylaştıktan sonra, üretime alınacak olan ürünün görsel çalışması onayınıza sunulur. Ürün veya isteğinize göre ebatlanarak, işiniz onaylanır. En hızlı termin süresi ile üretilir. Tüm detaylar için tıklayınız.

Hemen Sipariş Ver!