bez çanta


Non Woven Çanta Nedir?

Nonwoven Çantalar - Perakende Alışveriş Çantaları İçin Popüler Bir Malzemedir. Dokumasız polipropilen torbalar, polipropilen polimerleri alıp bunları uzun tüylü ipliklere çevirerek ve daha sonra iplik benzeri bir yapıya sahip esnek bir kumaş elde etmek için iplikleri bir araya getirerek yapılır.

Neden Non-Woven Çantalar Çevre Dostudur?

Nonwoven çantalar ve kağıt poşetlerin çevre dostu olmasının ilk nedeni, geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış olmalarıdır. Ancak geri dönüştürülebilir olduklarından, çok az kirliliğe veya kirlilik oluşturmayacakları için çevremiz için mükemmeldir.

Nonwoven Bez Çantalar Hangi Malzemeden Yapılır?

Nonwoven PP, polipropilen polimerleri alıp, pamuk şeker gibi uzun tüylü ipliklere ısı ve hava kullanarak, daha sonra kanvasa benzer bir dokuma benzeri dokuya sahip esnek ama katı bir kumaş elde etmek için iplikleri sıcak merdaneler arasında birbirine bastırmak suretiyle döndürülerek yapılır.

Nonwoven Kumaşların Avantajları Nedir?

NonWoven kumaşın tam adı dokunmamış veya dokunmamış olmalıdır. Çünkü dokuma kumaşın eğrilmesini gerektirmeyen bir türdür, fakat yönlü veya rasgele destek için tekstil lifi veya filament, fiber ağ yapısının oluşumu ve daha sonra mekanik, termal veya kimyasal yöntemler ve güçlendirme. Dokunmamış kumaşlar geleneksel tekstil prensibini aşar ve kısa işlem akışı, hızlı üretim, yüksek verim, düşük maliyet, geniş kullanım ve birçok hammadde kaynağı özelliğine sahiptir.

Minumum Kaç Adet Bez Çanta Sipariş Verebiliriz?

Seri üretim yapan makina parkurumuz olduğu için minumum 1 Bobin nonwoven kumaşa baskı yapabilmekteyiz. Baskı ve ebatlama müşteri isteğine göre ayrı ayrı ilerler. Ortalama boyut olan (40 cm x 40 cm) bir çantada 1 Bobin ile 2500 adet (%10 +-) çanta üretebiliyoruz. (Daha net açıklama yapmak gerekirse; 1 Bobin 1000 metredir. 1000 metreyi çantanızın enine böler iseniz bizim minumum adetimizi çıkartabilirsiniz.) Tesisimizde bir bobinden daha az baskılı veya baskısız bez çanta üretimi bulunmamaktadır.

Baskılı Bez Çantalar için Renkler Nasıl Ayarlanır?

Bez çantalarımıza Flekso Baskı makinalarımızda maksimum 6 renge kadar baskı yapabilmekteyiz. Grafikerlerimiz baskı yapılacak çantaların hazırlığını yapar, mockup (3D) olarak müşterilerimize sunar. Müşteri onayı sonrası klişe ve boya hazırlığı yapılarak, baskı işlemine başlanır.

Bez Çanta İş Onayı Sonrası Ürünler Kaç Günde Üretilir?

Kaliteli ürünü hızlı teslim ilkemizile firmamız faaliyetlerine devam etmektedir.Fabrikamızda üretim kapasitemiz ve iş yoğunluğuna göre termin süremiz değişkenlik göstermektedir. Siparişleriniz için maksimum termin süremiz 15 ile 20 gün arasında değişmektedir.

Bez Çanta Üretiminde Standrt Ölçüler Var mıdır?

Bez Çanta İmalatında standart ölçü bulunmaması ile birlikte sektörel çanta ebatları standartlaşmıştır. Örneğin baklava sektöründe bez çantalarımızın ölçüleri standart ürün kutularına göre ayarlandığı için standrt ölçüler bulunmaktadır. 500 gramlık baklava kutusu için Bez Çanta ölçüleri kulplu olarak 25x20+15 cm 3D olarak kullanılır. Bu ölçüler 1 kg, 1,5 kg ve 2 kg ağırlığındaki kutu ebatlarına görede standart ölçüleri bulunur. Diğer bir örnek vermek gerekirse, Marketlerde kullanılan bez çanta ölçüleride kulp ve alttan körüklü olarak 50x39+14 cm olarak standart üretilir. Bununla birlikte her müşterimizin özel isteği ebata göre üretim yapabiliyoruz.

Neden Norapak?

En iyi çözümleri üretmek bizim işimiz. 2 Yılda Yüzlerce Kurumsal Marka bizi tercih etti! (BEZCOMTR)


Nasıl Çalışıyoruz!

Toptan Bez Çanta ihtiyaclarınız için NORAPAK ® hızlı ve kaliteli çözümler üretir!

İhtiyaçlarınızı müşteri temsilcilerimiz ile paylaştıktan sonra, üretime alınacak olan ürünün görsel çalışması onayınıza sunulur. Ürün veya isteğinize göre ebatlanarak, işiniz onaylanır. En hızlı termin süresi ile üretilir. Tüm detaylar için tıklayınız.

Hemen Sipariş Ver!